טיפים להגדלת מהירות אינטרנט

בעודכם גולשים באינטרנט בדיוק ברגעים אלו, תסכימו אתנו שאין דבר מקומם יותר מאשר מהירות גלישה איטית?
במיוחד בשבילכם, ריכזנו כמה טיפים שיסייעו לכם להאיץ את מהירות הגלישה שלכם. תיהנו.

בעולם המודרני בו כולנו מחפשים כיצד להתייעל ולהשתפר, מהירות האינטרנט משחקת תקפיד מרכזי. לרובנו אין זמן יקר לבזבז על אתרים שלא עולים או על מהירות גלישה שאינה מיטבית ואין זה משנה התחום שבו אנו עוסקים. לכן אם אתם מרגישים שהאינטרנט שלכם מדי איטי, לפניכם כמה דרכים שיסייעו לכם להאיץ את הקצב.

טיפים להגדלת מהירות אינטרנט

הגיע הזמן להשתדרג
הפעולה הראשונה והבסיסית ביותר אותה באפשרותכם לעשות היא לשדרג את רוחב הפס שלכם. כיום ניתן לרכוש חבילות ולהן רוחב פס גדול במיוחד או אף לעבור לטכנולוגיית סיבים אופטיים ולהם רוחב פס בלתי מוגבל. כן שמעתם נכון, בלתי מוגבל. סיב אופטי יכול להעביר כמות מידע עצומה ממקום למקום במהירות גבוהה, לשפר משמעותית את מהירות הגלישה ואף לספק יציבות מקסימלית.

לפעמים הבעיה במחשב
ישנם מקרים בהם הגלישה איטית בגלל המחשב. אין זה סוד שהאינטרנט עובד מהר יותר כאשר המחשב נמצא במצבו האופטימלי ובמילים פשוטות: נקי. אז כל שעליכם לעשות כדי להגביר את הקצב הוא למחוק קבצים לא נחוצים, לנקות את ההיסטוריה ואת הווירוסים השונים, לבדוק אם ישנן שגיאות שמאטות את הקצב ולבצע מכלול פעולות אשר יסייעו. כמובן שאם אינכם יודעים כיצד לעשות זאת, באפשרותכם להזמין מומחים לתחום.

הורידו תוספות ועזרים
ישנם שלל עזרים ותוספים אשר בכוחם לשדרג את מהירותו של האינטרנט, כך שכל שעליכם לעשות הוא למצוא את אלו המתאימים ביותר לצרכים שלכם. ישנם תוספים אשר מסייעים לנקות את המחשב ואת כל הגורמים המאטים אותו ואת מהירות הגלישה, וישנם כאלו אשר יסייעו לכם לחסום פרסומות אשר קופצות בכל רגע, גורמות לעומס על הדפדפן וכתוצאה מכך להאטה שלו. מלבד זאת ישנם עוד סוגים רבים של תוספים אשר יסייעו לכם לשפר את פעולתו של המחשב או את מהירות הגלישה באינטרנט.

שימו לב שאתם הגולשים היחידים
לעיתים החשבון שלכם יהיה פתוח לציבור הרחב מה שיוביל לכך שעוברי אורח תמימים או אף השכנים שלכם גולשים באינטרנט על חשבונכם וכתוצאה מכך מאטים אותו. כדי להימנע מכך עליכם לנעול את רשת האינטרנט, תוכלו לעשות זאת על ידי הזנת סיסמה שתקבלו מספקית האינטרנט שלכם. כמו כן אם יש לכם כמה מכשירים בבית הפועלים על אותה הרשת, יכול להיות שזו הסיבה להאטה. כל שעליכם לעשות כדי לזכות לשיפור הוא לכבות את ה- WIFI של כל המכשירים מלבד האחד בו אתם משתמשים.

החלפת הדפדפן ועבודה ללא תוכנות ברקע
אם אתם מרגישים שמהירות הגלישה איטית יכול להיות שהבעיה נעוצה בסוג הדפדפן בו אתם משתמשים. החליפו את הדפדפן וראו אם יש הבדל. כמו כן לעיתים תוכנות אשר פועלות ברקע יכולות לגזול את נפח הגלישה ולהשפיע על ביצועיו של המחשב. לכן כדי להגביר קצב, השתדלו לגלוש עם כמה שפחות תוכנות פתוחות על המחשב שלכם.

אודות

Host Fast הינה חברה לאחסון ואירוח אתרים. מתמחה בהיבטי האבטחה לשרתים.